سواری ۲۴ ساعته دوج کوین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت دوج کوین (DOGE) به طور ناگهانی و در عرض چند ساعت، بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته و به ۰٫۱۰۴۷ دلار رسیده است. در بازه زمانی هفتگی نیز، قیمت دوج کوین بیش از ۳۸ درصد رشد دارد.
با این رشد قیمتی قابل‌توجه، دوج کوین در حال حاضر پرسودترین ارز دیجیتال در بین ۱۰ رمزارز برتر است. این میم کوین محبوب در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار نیز، پس از فانتوم و چین لینک، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.
در همین حال، داده‌های جدید منتشرشده نشان می‌دهند که تا تاریخ ۲۸ نوامبر، حدود ۶۱ درصد از هولدرهای DOGE در سود هستند. همچنین، بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای، اکثر هولدرها (۶۹ درصد) این ارز دیجیتال را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند.
مدت کوتاهی پس از اینکه ایلان ماسک قرارداد خرید توییتر را نهایی کرد، دوج کوین شاهد یک رشد قیمتی شدید بود. اخیرا نیز، پس از آنکه این میلیاردر معروف به دلیل دشمنی‌اش با غول فناوری اپل، اعلام کرد که قصد دارد گوشی هوشمند خود را بسازد، قیمت دوج کوین افزایش یافت؛ چراکه فعالان بازار، این ایده را یک نشانه مثبت بالقوه برای پذیرش پرداخت دوج کوین در آینده می‌دانستند.
در مقابل، زمانی که توییتر برنامه‌های خود را برای ادغام کیف پول ارزهای دیجیتال کنار گذاشت، قیمت این میم کوین به میزان قابل‌توجهی کاهش یافت. بنابراین، می‌توان گفت که قیمت دوج کوین نسبت به اخبار مرتبط با توییتر بسیار حساس است؛ زیرا فعالان بازار معتقدند که DOGE ممکن است به بخش مهمی از غول رسانه‌های اجتماعی توییتر تبدیل شود.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع
منبع یو تودی
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

ایلان ماسک باید از دوج کوین حمایت کنه و می کنه.نمی تونه نکنه.چون حرف هایی زده که متعهدش کرده پیش مردم