خرید Pepe بدون کارمزد
تو صرافی ارزپلاس میتونی پپه قورباغه و 200 رمزارز دیگه رو بدون کارمزد خرید و فروش کنی!

شروع

عملکرد چشمگیر لایت کوین در میان زمستان سرد رمزارزها!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد که لایت کوین (LTC) در ماه‌های منتهی به هاوینگ خود در آگوست ۲۰۲۳، از روند نزولی گسترده‌تر بازار کریپتو فاصله گرفته است. این ارز دیجیتال همچنین تأییدیه‌ای را از سوی مایکل سیلور، مدیرعامل سابق شرکت مایکرواستراتژی دریافت کرده است. سیلور در اظهارات جدید خود گفته که لایت کوین مانند بیت کوین، یک کالای دیجیتال است.
داده‌های بازار نشان می‌دهند که در میان سردترین زمستان ارزهای دیجیتال، قیمت لایت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۸ درصد افزایش یافته و به دومین رمزارز برتر از لحاظ سوددهی در این بازه زمانی تبدیل شده است. این ارز دیجیتال که در زمان نگارش این خبر، در محدوده قیمتی ۷۹٫۶ دلار معامله می‌شود، در هفت روز گذشته نیز با وجود وحشت ناشی از ورشکستگی صرافی FTX، بیش از ۳۳ درصد رشد قیمت داشته است.
علاوه بر این، جفت ارز لایت کوین/بیت کوین (LTC/BTC) نیز به ارتفاعات جدیدی صعود کرده و با رشد بیش از ۵۰ درصدی خود در ماه نوامبر، به بالاترین سطح سالانه خود در ۰٫۰۰۴۸ BTC دست یافته است.
به دنبال این رشد قیمتی قابل‌توجه، ارزش بازار لایت کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۲۸ درصد افزایش یافته و به ۵٫۶۸۱ میلیارد دلار رسیده است. به این ترتیب، لایت کوین توانسته با پشت سر گذاشتن سولانا (SOL)، ترون (TRX) و شیبا اینو (SHIB)، جایگاه سیزدهم بازار را به خود اختصاص دهد.
صعود لایت کوین به جمع ۱۵ رمزارز برتر بازار، به دلیل عملکرد امیدوارکننده این دارایی و عملکرد ضعیف سایر دارایی‌های رمزارزی، از جمله سولانا بوده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام
منبع کریپتو بیسیک
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments