در شرایط فعلی بازار، نهنگ‌ها کدام رمزارزها را می‌خرند؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال به دنبال سقوط صرافی FTX، نهنگ‌های بزرگ همچنان به افزایش ذخایر رمزارزی خود ادامه می‌دهند.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم WhaleStats، چهارمین نهنگ بزرگ زنجیره BNB به نام Sabo، در تاریخ ۲۱ نوامبر، ۵۳،۵۰۱،۸۷۹ دوج کوین (DOGE) به ارزش تقریبی ۴٫۰۵ میلیون دلار را خریداری کرده است. به گزارش این پلتفرم، ارزش ذخایر دوج کوینی موجود در کیف پول این نهنگ، ۵٫۷۹ میلیون دلار و ارزش کل دارایی‌های آن، بیش از ۵۵ میلیون دلار است.
طبق گزارش‌ها، در ۴۸ ساعت گذشته، دوج کوین یکی از ۱۰ توکن برتر خریداری‌شده توسط ۱۰۰ نهنگ بزرگ بایننس، قرار داشته و سایر نهنگ‌ها نیز در ۲۴ ساعت گذشته، این میم کوین محبوب را خریداری کرده‌اند.
در این میان، لازم به ذکر است نتایج نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند که در رکود فعلی بازار، سرمایه‌گذاران دوج کوین کمترین نگرانی را دارند.
علاوه بر این، همزمان با کاهش قابل‌توجه قیمت اتریوم در روزهای اخیر، نهنگ‌های ارز دیجیتال حدود ۴۰۰ هزار اتریوم را نیز از صرافی‌های کریپتو جابه‌جا کرده‌ و از این افت قیمتی، به عنوان فرصتی برای انباشت بیشتر دومین رمزارز برتر بازار استفاده می‌کنند. طبق گزارش‌ها، بیش از ۴۴۵ میلیون دلار اتریوم به چند کیف پول ناشناخته منتقل شده است.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!

دریافت جایزه
منبع کوین گپ
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دوج کوین سرمایه گذاری آدمهای میلیارد در مثل ایلان ماسک هست ، فکر کنم آینده خیلی خوبی داشته باشه ، البت هیچ کس نمیتونه آینده رو قطعا پیش بینی کنه ، اگر اینجوری بود سنگ روی سنگ بند نمیشد