شناسایی یک شرکت هرمی رمزارزی جدید در کشور؛ مراقب باشید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش وبسایت ایران هشدار، شرکت آپشن لژیون به آدرس وبسایت optionslegion.com، یکی دیگر از شرکت‌هایی است که با ادعای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، املاک، طلا و رمزارز، در حال جذب سرمایه کاربران ایرانی است.
در معرفی این شرکت آمده که یک کارگزاری است که در کشور قبرس به ثبت رسیده است، صرافی آن در کشور امارات قرار داشته و با کشورهایی مانند انگلستان، فرانسه، سوئیس و آمریکا، مبادلات مالی دارد. با این حال، مستنداتی در رابطه با فعالیت‌های این شرکت موجود نبوده و بدون ارائه مجوز و با تبلیغات در فضای مجازی، در حال جذب سرمایه است.
طبق گزارش‌ها، این شرکت به منظور درآمدزایی خود بسته‌های سرمایه‌گذاری را ارائه کرده که میزان سرمایه‌گذاری در آنها از ۵۰۰ تا ۵،۰۰۰ دلار و سود ماهیانه از ۵ درصد تا ۹ درصد تعیین شده که غیرمنطقی است. همچنین، این شرکت مانند طرح‌های پانزی، پورسانت‌هایی را برای افزایش اعضا و جذب زیرمجموعه در نظر گرفته است. نکته دیگر، پرداخت پورسانت براساس طرح باینری است که استفاده از این طرح، به تنهایی شائبه هرمی بودن طرح آپشن لژیون را مطرح می‌کند.
مجموع برآوردها از اقدامات شرکت از جمله عدم ارائه مجوز برای فعالیت در ایران، مجهول بودن فعالیت‌های شرکت، پرداخت سود نامتعارف از منابع نامشخص، عدم ارزش واقعی بسته‌های آموزشی ارائه‌شده توسط شرکت و تشویق افراد به سرمایه‌گذاری در مبالغ بالاتر، ریسک بالای سرمایه‌گذاری و امکان متضرر شدن سپرده‌گذاران در شرکت آپشن لژیون را مطرح می‌سازد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع ایران هشدار

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

تا کی مردم ما قراره سرشون با این پروژه ها کلاه بره