سوزانده شدن ۶۱ میلیون توکن شیبا در ۲۴ ساعت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جامعه شیبا اینو ۶۱٫۱۶ میلیون توکن SHIB دیگر را در ۲۴ ساعت گذشته از چرخه گردش خارج کرد. دو کیف پول ناشناس، طی دو تراکنش مجزا، ۴۵٫۸۰ میلیون شیبا را سوزاندند و نرخ توکن‌سوزی این ارز دیجیتال را در روز گذشته تا ۹۹٫۳۵ درصد افزایش دادند.
به نظر می‌رسد با وجود شرایط رکود بازار، جامعه شیبا متعهدانه در پی کاهش عرضه این ارز دیجیتال است. بر اساس وب‌سایت Shibburn.com که اولین پروژه اختصاصی سوزاندن توکن شیبا است، یکی از این کیف پول‌های ناشناس، ۲۱٫۴۶ میلیون شیبا را در یک تراکنش سوزانده و دقایقی بعد، یک کیف پول دیگر، حدود ۲۴٫۳۳ میلیون دیگر را نیز از چرخه خارج کرده است.
در این بین، شیبا اینو جایگاه برتر خود را در میان نهنگ‌ها بازیافته است. بر اساس گزارش‌ها، ساعاتی پیش، یک تریلیون شیبا اینو به یک کیف پول اتریوم واریز شده است. ارزش این تعداد برابر با ۱۰،۹۷۰،۰۰۰ دلار در حال حاضر است. کیف پولی که این مبلغ را دریافت کرده، حالا حاوی دو تریلیون شیبا است. ارزش این مقدار نیز حدود ۲۲ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. آدرسی هم که این مبلغ عظیم از آن ارسال شده، تخلیه نشده و همچنان حاوی ۲۱۹،۴۸۱،۴۱۷،۲۸۲ عدد توکن شیبا اینو است.
بر اساس آمار وب‌سایت WhaleStats، ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم در حال حاضر، روی‌ هم‌ رفته، ۱۳۲،۹۵۳،۶۳۲ دلار شیبا اینو را در حساب‌های خود ذخیره کرده‌اند.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!

دریافت جایزه
منبع کریپتو بیسیک
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments