علت تردید سرمایه‌گذاران سنتی برای خرید رمزارزها چیست؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

جیمی کوتس (Jamie Coutts)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در بلومبرگ، معتقد است که «ادعاهای دروغین» و «ترس از ناشناخته‌ها»، از جمله دلایلی هستند که مدیران بخش امور مالی سنتی (TradFi) را از سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باز می‌دارند. به گفته این تحلیلگر، آن دسته از مدیران سرمایه‌گذاری سنتی که به کسب آگاهی در مورد بازار رمزارزها تمایلی ندارند، یک فرصت بزرگ را از دست می‌دهند.
به گفته کوتس، یک ادعای دروغین وجود دارد که می‌گوید «شبکه‌های بلاکچینی فاقد هرگونه ارزش ذاتی هستند»، این در حالی است که این مدیران در حال حاضر در سهام شرکت‌های بزرگی مانند آمازون و فیس‌بوک سرمایه‌گذاری کرده‌اند، شرکت‌هایی که در چند سال اول فعالیت خود، هیچ‌گونه درآمدی نداشتند.
کوتس معتقد است که «اگرچه همه بلاکچین‌ها، از جمله اتریوم، ذاتاً مولد پول نیستند»، اما نمی‌توان ارزش ذاتی آنها را هم انکار کرد. به گفته این تحلیلگر، در صنعت ارزهای دیجیتال، ارزش یک دارایی از تعداد افرادی که از محصولات آن استفاده می‌کنند، به دست می‌آید.
کوتس در نهایت به کسانی که برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال مردد هستند، پیشنهاد کرده که فراتر از نوسانات بازار نگاه کنند و بر آنچه که ارزهای دیجیتال واقعاً به ارمغان می‌آورند، متمرکز شوند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments