همبستگی بازارهای ارز دیجیتال و سهام تا چه زمانی ادامه دارد؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس، می‌گوید که عرضه محدود ارزهای دیجیتال، به‌ ویژه دارایی‌های رمزارزی بزرگی مانند بیت ‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB)، به زودی می‌تواند باعث از بین رفتن همبستگی بازارهای ارز دیجیتال و سهام شود.
به گفته ژائو، برخلاف ارزهای فیات، مقدار دارایی‌های دیجیتالی که می‌توانند وارد گردش شوند، محدود است. در همین حال، تعداد افرادی که وارد صنعت ارزهای دیجیتال می‌شوند، تعداد افرادی که نیاز به استفاده از رمزارزها دارند و در حالت کلی، تقاضا افزایش یافته است.
به همین دلیل، ژائو انتظار دارد که همبستگی بین ارزهای دیجیتال و بازار سهام به زودی از بین برود. در همین راستا، او می‌گوید:

من فکر می‌کنم که یک سال با ثبت رکوردهای جدید فاصله داریم. عواملی مانند تورم، نرخ بهره، تعدیل‌ها و غیره، همگی بر بازارها تأثیر می‌گذارند، اما کوتاه مدت هستند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

البته به گفته مدیرعامل بایننس، با توجه به میزان پولی که طی دو سال گذشته در اثر همه‌گیری کووید-۱۹ چاپ شده و میزان تسهیلات کمی که انجام شده، تورم در بلندمدت قطعاً ادامه خواهد داشت.

منبع دیلی هودل

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments