کاردانو، الهام‌بخش آلبوم جدید پسر اسنوپ داگ!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از طرفداران معروف دنیای رمزارزها و پسر اسطوره هیپ هاپ، اسنوپ داگ یعنی چمپ مدیسی (Champ Medici)، یک مینی آلبوم موسیقی را به کاردانو و پرمخاطب‌ترین پروژه NFT این بلاکچین یعنی Clay Mates اختصاص داده است. این اولین کار این هنرمند جوان از زمان پیوستن رسمی او به تیم Clay Nation در آگوست سال جاری بود.
طبق گزارش‌ها، در این آلبوم سه آهنگی با عنوان Clay Nation Tapes، وی تجربه خود را در مورد رمزارزها با شجاعت و اشتیاق توصیف می‌کند. اولین آهنگ این آلبوم ADA Dreams نام دارد که در آن، این هنرمند در مورد رویاهای خود برای رفاه از سرمایه‌گذاری در کاردانو گفته و به تصاویری از دلار اشاره می‌کند. سپس، تصاویر اسنوپ داگ را نشان می‌دهد که در مورد تغییر جهان به وسیله ارزهای دیجیتال و بلاکچین، صحبت می‌کند. در ادامه، این خواننده رپ عنوان می‌کند که سرمایه‌ خود را نمی‌فروشد، بلکه آن را نگه می‌دارد و به اخبار گوش نمی‌دهد تا برنامه‌هایش را به هم نریزد. این رپر در بخش پایانی آهنگ خود با جاه‌طلبی مشخص خود در مورد NFTها به خرید مجموعه‌های هنری دیجیتال گران ‌قیمت می‌پردازد.
انتشار این آلبوم با اولین سالگرد پروژه Clay Mates که در 9 سپتامبر بود، مصادف شد. طبق داده‌های ارائه‌شده، بیش از 4200 نفر در طول یک سال گذشته، صاحب آیتم‌هایی از این مجموعه شدند و گردش مالی آن از 25 میلیون ADA فراتر رفت.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments