عقب‌نشینی بیت کوین و ضرر ۲۰۰ میلیون دلاری معامله‌گران!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ارزش لیکوییدیشن‌ها در بازار رمزارزها به بیش از 200 میلیون دلار در مقیاس روزانه رسیده است؛ زیرا کل بازار یک بار دیگر قرمز شده است.
در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین نتوانست از سطح مقاومتی 32000 دلار عبور کند و تمام آلت کوین‌ها را با خود پایین آورد و در نتیجه، یک اصلاح مجدد در سطح بازار ایجاد کرد. بنابراین، تعداد معامله‌گرانی که از بازار با ضرر بیرون رفتند، به شدت افزایش یافته است.
این در حالی است که دیروز، روز بسیار مثبتی برای بازار ارزهای دیجیتال بود، به طوری که بیت کوین با رسیدن به قیمت 32000 دلار پیشرو بود. آلت کوین‌ها، به ویژه سولانا و کاردانو نیز افزایش قابل‌توجهی را تجربه کردند.
اما بیت کوین به جای اینکه حرکت خود را به سمت بالا ادامه دهد، طی چند ساعت تقریباً 3000 دلار سقوط کرد و قیمت آن تا 29000 دلار کاهش یافت. آلت کوین‌ها نیز وضعیت بهتری ندارند و بسیاری از آنها در یک روز درصدهای دو رقمی را از دست داده‌اند. به طور کلی، ارزش کل دارایی‌های رمزارزی در بازار با 90 میلیارد دلار کاهش در یک روز به حدود 1.2 تریلیون دلار رسیده است.
داده‌های Coinglass نشان می‌دهند که این نوسانات قیمتی، موقعیت‌های معاملاتی تقریباً 80000 معامله‌گر را در 24 ساعت گذشته لیکویید کرد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!

دریافت جایزه
منبع کریپتوپوتیتو
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments