سناریوهای صعودی و نزولی پیش روی نات‌کوین؛ قیمت NOT چه مسیری را در پیش می‌گیرد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در پی بهبود جزئی بازار طی ۲۴ ساعت گذشته، نات‌کوین (NOT) هم شاهد افزایش قیمت خود است. قیمت این توکن پس از رشدی مطلوب تا ۰.۰۱۷۱ دلار، در حال حاضر اندکی اصلاح شده و با افزایشی ۱.۷۴ درصدی به ۰.۰۱۶۰۴ دلار رسیده است.

از طرفی، حجم معاملات روزانه این رمزارز با افتی ۲۸ درصدی به ۵۰۶ میلیون دلار کاهش یافته است.

نات‌کوین این هفته را با روندی صعودی آغاز کرد. طی آخر هفته گذشته، قیمت این ارز دیجیتال با جهشی ۱۵ درصدی از ۰.۰۰۹۱۲ دلار به ۰.۰۱۷۱۲ دلار افزایش یافت، اما در این سطح با مقاومتی قوی روبرو شد.

Ramzarzخرید سریع NOT!
با یک کلیک نات کوین (NOT) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید NOT

شایان ذکر است، قیمت این توکن پس از ثبت سقف تاریخی ۰.۰۲۸۹۶ دلار در ۲ ژوئن، طی ماه گذشته نزدیک به ۱۴ درصد کاهش یافته است. کارشناسان، عامل اصلی این کاهش را احساسات منفی و سقوط بازار کریپتو معرفی کرده‌اند. با این حال، افزایش اخیر قیمت، حاکی از بهبودی نسبی شرایط برای این ارز دیجیتال است.

به نظر می‌رسد که قیمت نات کوین پس از روند جانبی اخیر، یک روند صعودی را آغاز خواهد کرد. در صورت تسلط گاوها بر بازار و غلبه خریداران بر مقاومت ۰.۰۱۷ دلار، قیمت ابتدا تا ۰.۰۳۵ دلار و سپس، تا ۰.۰۵۰ دلار افزایش خواهد یافت.

در طرف مقابل، تسلط خرس‌ها بر بازار موجب کاهش قیمت تا ۰.۰۱۲ و در ادامه، تا ۰.۰۱ دلار خواهد شد.

اندیکاتورهای تکنیکال در چارت ۴ ساعته نات‌کوین سیگنال‌های مختلفی ارائه می‌کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۵۹ قرار گرفته که به صورت جزئی به نفع حرکت صعودی است.

از طرفی، اندیکاتور مکدی (MACD) نشان‌دهنده کاهش بالقوه حجم خرید است. خط مکدی و خط سیگنال هر دو در حال نزول و میله‌های هیستوگرام نیز رو به کاهش هستند.notcoin-price-prediction-is-this-the-beginning-of-a-bullish-market

اندیکاتور نوسانگر مهیب (AO) در اواخر ژوئن از محدوده منفی به مثبت تغییر کرد که نشان‌دهنده افزایش فشار خرید است. با این حال، شتاب حرکت این اندیکاتور اخیراً کاهش یافته است. اندیکاتور شاخص جهت‌دار متوسط (ADX) نیز در سطح ۵۲ قرار دارد که حاکی از بهبود نسبی شرایط بازار است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

آقا وجدانا این چه تحلیلیه.افزایشی بوده ولی اندکی اصلاحی با رشد ۱درصدی افزایشی.از طرفی کاهش.شایان ذکر است افزایش ولی کاهش با این حال افزایش‌.به نظر میرسد افزایش اگر بشه خیلی افزایش,در طرف مقابل خیلی کاهش.rsi افزایش ولی مکدی کاهش،oa افزایش ولی شتابش کاهش،adx هم نظر خاصی نداره ای بدک نیست.بخدا سرگیجه گرفتم.البته مطالب خیلی مفیدی خوندم و همیشه به سایتتون سر میزنم خسته نباشید ولی این یکی هیچ کمکی نکرد هیچ بدتر خودمم قاطی کردم

داداش نات بالا می‌ره یا نه