پس از لیونل مسی، رونالدینیو نیز میم‌کوین واتر سولانا را تبلیغ کرد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از استوری تبلیغاتی دیروز لیونل مسی در مورد میم‌کوین واتر (WATER) سولانا، رونالدینیو نیز این میم‌کوین را در اینستاگرام خود تبلیغ کرد. او نیز مشابه مسی، یک استوری منتشر کرد که در آن لوگوی واتر مشاهده می‌شود و صفحه اینستاگرام پروژه نیز تگ شده است.ronaldinho-messi-promote-crypto-water-memecoinداده‌های کوین‌گکو (CoinGecko) نشان می‌دهند که قیمت میم‌کوین واتر یک ساعت پس از پست رونالدینیو، ۳۸.۸ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۱۲ دلار رسید، اما در ادامه به زیر ۰.۰۰۰۸۶ دلار سقوط کرد.

شایان ذکر است که قیمت این توکن پس از استوری مسی، یک رشد ۱۵۸ درصدی را تجربه کرده بود. قیمت این توکن در حال حاضر، ۷۱ درصد از سقف تاریخی خود که در ۲۶ ژوئن ثبت شد، کاهش یافته است.

Ramzarzخرید سریع WATER!
با یک کلیک واتر (WATER) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید WATER

بر اساس وبسایت واتر، این پروژه ظاهراً بر افزایش آگاهی در مورد مسائل و چالش‌های آبی، حمایت از پروژه‌های مبارزه با جنگل‌زدایی و توزیع آب در آفریقا متمرکز است.

در نقشه راه این پروژه نیز، همکاری با افراد مشهور به منظور دستیابی به این اهداف در نظر گرفته شده است.

بنیاد واتر تا کنون فقط ۵ درصد از ۸۸.۸۸ میلیارد توکن WATER را بین تیم خود توزیع کرده است. در همین راستا، یکی از یوتیوبر‌های مشهور به نام آجی کاشیاپ (Ajay Kashyap) با انتقاد از این پروژه، آن را یک طرح پامپ و دامپ معرفی کرده است.

برخی دیگر از کارشناسان و تحلیلگران نیز نسبت به خرید و فروش این توکن هشدار داده‌اند.

سابقه نه چندان خوب رونالدینیو در تبلیغ ارزهای دیجیتال نیز به این نگرانی‌ها دامن زده است. پیش از این، توکنی با نام ۱۸kRonaldinho با وعده سود روزانه ۲ درصد، حدود ۶۱ میلیون دلار از کاربران کلاهبرداری کرده بود.

البته رونالدینیو هرگونه همکاری و دخالت در این پروژه را رد و عنوان کرده که خود او نیز قربانی بوده و تیم این پروژه به صورت غیرقانونی از تصویر وی استفاده کرده‌اند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments