ماجرای تریدر درستکاری که ۹۰ سولانای به اشتباه ارسال‌شده را به صاحب خود برگرداند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یک معامله‌گر ارز دیجیتال نیجریه‌ای به نام فمی‌ آکینولا (Femi Akinola)، ۹۰ توکن سولانا (به ارزش ۱۴ هزار دلار) را که یک معامله‌گر خارجی به اشتباه برای او ارسال کرده بود، به وی بازگرداند.

درستکاری آکینولا تحسین جامعه کریپتو را برانگیخت و در همین راستا، ۳۵ توکن سولانا به منظور قدردانی از طرف اعضای جامعه به وی اهدا شد.

آکینولا در مصاحبه‌ خود توضیح داد که یک معامله‌گر رمزارز معروف که با نام کریپتو نتورک (The Crypto Network) در پلتفرم X فعالیت می‌کند، قصد داشته ۱۰۰ دلار توکن سولانا به وی هدیه دهد، اما به صورت تصادفی ۱۰۰ توکن سولانا به ارزش تقریباً ۲۰ میلیون نایرا نیجریه (۱۳۳۰۰ دلار) را برای او ارسال کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

معامله‌گر پس از آگاهی از اشتباه خود با آکینولا تماس گرفت و از او خواست ۹۰ توکن سولانا را بازگرداند و ۱۰ توکن را به عنوان نشانه حسن نیت، نزد خود نگه دارد. کریپتو نتورک پس از قبول این درخواست از سوی آکینولا به شدت شگفت‌زده شد و احساس خود را طی پستی ابراز نمود.

آکینولا بیان کرد پس از وقوع این اتفاق، با تصمیم سختی روبرو شده، اما تصمیم گرفته است کار درست را انجام دهد. او توضیح داد که ایمان وی، انگیزه اصلی این انتخاب بوده است.

آکینولا اعتقاد دارد که اقدام او ممکن است تأثیر مثبتی بر تصویر معامله‌گران نیجریه‌ای در جامعه جهانی ارزهای دیجیتال داشته باشد. وی در ادامه عنوان کرد که قصد دارد از شهرت تازه به دست آمده‌ خود برای برگزاری سمینارهای رایگان آموزش ارز دیجیتال استفاده کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments