بعد از نات‌کوین و همستر، دو بازی تپ‌سواپ و یس‌کوین هم به شبکه تون می‌آیند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به دنبال راه‌اندازی موفقیت‌آمیز نات کوین در شبکه تون تلگرام و انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر عرضه توکن آتی بازی همستر کامبت بر بستر این بلاکچین، دو بازی محبوب تپ سواپ و یس کوین نیز از آوردن پروژه‌های خود به شبکه تون و راه‌اندازی توکن‌های خود در این بلاکچین، خبر داده‌اند.
تپ سواپ و یس کوین، دو بازی مشابه نات کوین در پیام‌رسان تلگرام، روز پنجشنبه در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای اعلام کردند که توکن‌‌های خود را بر بستر بلاکچین تون منتشر خواهند کرد.
بعد از نات‌کوین و همستر، دو بازی تپ‌سواپ و یس‌کوین هم به شبکه تون می‌آیند!تپ سواپ که ادعا می‌کند حدود ۵۰ میلیون بازیکن دارد، قبلا گفته بود که بر بستر شبکه سولانا کار خواهد کرد، اما بعدا تصمیم خود را تغییر داد و روز پنج‌شنبه با انتشار توییتی گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم تپ سواپ روی بلاکچین تون راه‌اندازی خواهد شد! این تصمیم سنجیده، بهترین گزینه برای ارائه تجربه نهایی برای جامعه در حال رشد ما است. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید.»

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در همین حال، یس کوین نیز که در روزهای گذشته از یک همکاری بزرگ خبر داده بود، روز پنج‌شنبه با انتشار پستی در کانال تلگرام خود اعلام کرد که قرار است با شبکه تون کار کند. در این پست، به نماد اختصاری توکن آتی این پروژه نیز اشاره شده که YES است. بر اساس داده‌های موجود، بازی یس کوین در مدت کمی بیش از یک ماه، حدود ۱۸ میلیون کاربر جذب کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع دی‌کریپت

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments