رکوردشکنی تاریخی تون کوین؛ شبکه تون تلگرام از بلاکچین اتریوم پیشی گرفت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حالی که بازار کریپتو در تلاش برای بازیابی است و رمزارزهای برتر، مانند بیت‌کوین و اتریوم، برای بهبود قیمت خود با چالش‌هایی مواجهند، برخی از ارزهای دیجیتال عملکرد خیره‌کننده‌ای را از خود به نمایش گذاشته‌اند. یکی از این رمزارزها، تون کوین (TON) است که امروز ۱۴ ژوئن، رکورد تاریخی جدیدی را در ۸٫۰۱ دلار ثبت کرده است.
رکوردشکنی تاریخی تون کوین؛ شبکه تون تلگرام از بلاکچین اتریوم پیشی گرفت!بر اساس داده‌های موجود، کندل قیمتی تون کوین در ۱۳ روز از ۳۰ روز گذشته به رنگ سبز بسته شده و معامله‌گران اکنون در انتظار ۱۰ دلاری شدن قیمت آن هستند.
افزایش فعالیت کاربران در شبکه تون، یکی از نیروهای محرکه اصلی افزایش قیمت TON بوده است. بر اساس داده‌های پلتفرم Artemis، شبکه بلاکچین تون در ۱۰ روز از ۱۲ روز گذشته در ماه ژوئن، از نظر تعداد آدرس‌های فعال روزانه از اتریوم بهتر عمل کرده است. افزایش فعالیت کاربران در این شبکه را می‌توان به پایگاه کاربری گسترده ۹۰۰ میلیونی تلگرام نسبت داد که به طور قابل‌توجهی به افزایش تراکنش‌های تون کوین و تعامل کلی در شبکه کمک کرده است.

Ramzarzخرید سریع TON!
با یک کلیک تون کوین (TON) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید TON

از طرفی، ادغام استیبل کوین تتر (USDT) در شبکه تون، راه‌اندازی سیستم پرداخت استارز تلگرام و همچنین، معرفی‌های بازی‌های کلیک‌محور مانند نات کوین، همستر کامبت، تپ سواپ و غیره، نیز در افزایش فعالیت کاربران در شبکه تون نقش بسزایی داشته‌اند.
با توجه به عملکرد قوی تون کوین در بازار، افزایش فعالیت کاربران در شبکه تون و شاخص‌های تکنیکال مطلوب، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال TON برای به چالش کشیدن هدف ۱۰ دلاری در آینده‌ای نزدیک آماده می‌شود. با این حال، سرمایه‌گذاران همیشه باید مراقب نوسانات ذاتی بازار ارزهای دیجیتال باشند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments