مایکرواستراتژی ۵۰۰ میلیون دلار دیگر برای خرید بیت کوین جمع‌آوری می‌کند!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت نرم افزاری مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، به رهبری مایکل سیلور، اعلام کرده که قصد دارد از طریق فروش اوراق قرضه قابل ‌تبدیل با موعد سررسید ۲۰۳۲، سرمایه‌‌ای به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید بیت کوین‌های بیشتر جمع‌آوری کند.

این حرکت، نشان‌دهنده علاقه فزاینده این شرکت به ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، است.

لازم به ذکر است این اولین باری نیست که شرکت مایکرواستراتژی از درآمد حاصل از فروش اوراق قرضه قابل‌ تبدیل، برای افزایش ذخایر بیت کوینی خود استفاده می‌کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شده، این شرکت پیش‌تر نیز با این روش، نسبت به جمع‌آوری سرمایه و خرید بیت کوین‌های بیشتر اقدام کرده بود.

بر اساس داده‌های موجود، مایکرواستراتژی در حال حاضر ۲۱۴،۴۰۰ واحد بیت کوین به ارزش بیش از ۱۴ میلیارد دلار در اختیار دارد و به این ترتیب، بزرگ‌ترین هولدر شرکتی این ارز دیجیتال محسوب می‌شود.

این شرکت از آگوست سال ۲۰۲۰، بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره پذیرفت و از آن زمان تا کنون، به طور مداوم در حال انباشت این ارز دیجیتال بوده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین دسک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments