روند صعودی ماگ کوین همچنان ادامه دارد! قیمت MOG به اوج جدیدی می‌رسد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال ماگ‌ کوین (MOG) طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایشی نزدیک به ۱۰ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۱۱۰۲ دلار و ارزش بازار این میم کوین به ۴۳۰.۵ میلیون دلار رسیده است.mog-coin

یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت ماگ‌ کوین، فهرست شدن این توکن در صرافی بای‌بیت (Bybit) است. امکان معامله توکن‌های ماگ‌کوین در این صرافی از تاریخ ۴ ژوئن آغاز شده و به نظر می‌رسد این موضوع، افزایش دسترسی کاربران و تقاضا برای آن را به همراه داشته است.

تحلیلگران نسبت به آینده قیمت این توکن‌، دیدگاهی صعودی دارند، با این حال پیش‌بینی می‌کنند که اصلاحی ۱۵ تا ۲۰ درصدی در کوتاه‌مدت به وقوع بپیوندد.

Ramzarzخرید سریع MOG!
با یک کلیک ماگ کوین (MOG) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید MOG

همچنین گفتنی است، علی‌رغم کاهش ۲۰ درصدی قیمت ماگ‌کوین طی هفته گذشته، قیمت این توکن در بازه ماهانه، رشدی ۱۳۸ درصدی را به ثبت رسانده است.

با وجود پیش‌بینی‌های امیدوار‌کننده، در صورت سقوط قیمت بیت‌ کوین به زیر سطح ۶۷ هزار دلار، احتمال نزولی شدن روند ماگ‌کوین نیز وجود خواهد داشت.

ماگ‌کوین در روزهای اخیر بین سطوح ۰.۰۰۰۰۰۱۱۶۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۱۵۴ دلار در نوسان بوده است، اما عدم تثبیت قیمت آن بالای سطح ۰.۰۰۰۰۰۱۳ دلار می‌تواند موجب تسلط خرس‌ها بر بازار شود.

از طرفی، ادامه فشار خرید می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را تا اوج تاریخی جدید ۰.۰۰۰۰۰۲۰ دلار افزایش دهد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments