آغاز پیش‌فروش همستر کامبت؛ توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه کوکوین لیست شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی کوکوین (KuCoin) طی پستی از فهرست شدن توکن همستر کامبت (HMSTR) در بازار پیش‌ از عرضه خود خبر داده است. این صرافی اعلام کرده که به زودی جزئیات بیشتری را در مورد معاملات پیش از عرضه این ارز دیجیتال ارائه خواهد کرد.

به گفته کوکوین، در صورت تأخیر یا لغو فرایند فهرست شدن این توکن، سفارش‌های ثبت‌شده در بازار پیش‌ از عرضه یا به تعویق خواهند افتاد و یا به طور کلی لغو خواهند شد.

در صورت تاخیر: سفارشات تکمیل‌شده معتبر باقی می‌مانند و زمان عرضه جدید توسط کوکوین اعلام خواهد شد. در صورت بسته شدن بازار پیش‌ از عرضه، سفارش‌های تکمیل‌نشده لغو خواهند شد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در صورت لغو: تمامی سفارشات باطل می‌شوند. وجوه مسدودشده ناشی از معاملات پیش‌ از عرضه معمولاً ظرف یک روز کاری به حساب معاملاتی کاربر عودت خواهد یافت و کارمزد معاملاتی دریافت نخواهد شد.

کوکوین اعلام کرده که کاربران با شرکت در بازار پیش‌ از عرضه HMSTR، به معاملات توکن این بازی محبوب که موفق شده طی مدتی کوتاه، پایگاه کاربر گسترده‌ای برای خود ایجاد کند، دسترسی خواهند داشت.

تیم این صرافی در اطلاعیه خود گفته است:

از اعتماد و مشارکت همیشگی شما سپاسگزاریم. مشتاقانه منتظریم که در سفر هیجان‌انگیز عرضه توکن‌ همستر‌ کامبت به ما بپیوندید.

معاملات پیش از عرضه یا پری مارکت (Pre-Market)، فضایی است که قبل از لیست شدن رسمی توکن‌ها، برای تخمین قیمت بر اساس عرضه و تقاضا طراحی می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوکوین

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments