صعود خیره‌کننده هنک با وجود ریزش بازار! قیمت HANK باز هم بالاتر می‌رود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت میم‌کوین هنک (HANK) طی ۲۴ ساعت گذشته با رشد خیره‌کننده ۵۵ درصدی به ۰.۰۰۱۷۵ دلار رسیده و ارزش بازار آن هم به ۱.۷۳ میلیون دلار افزایش یافته است.

همچنین، حجم معاملات روزانه این توکن، یک رشد خارق‌العاده ۶۷۴۰ درصدی را ثبت کرده که از استقبال معامله‌گران و تقاضای بالا برای این توکن حکایت دارد.

فراتر از محبوبیت اخیر میم‌کوین‌ها، هنک دارای ویژگی‌های جذابی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران است. این پروژه شفافیت و عدالت را در اولویت کار خود قرار داده و به منظور تسهیل معاملات، کارمزد خرید و فروش این توکن، صفر در نظر گرفته شده است.

Ramzarzخرید سریع HANK!
با یک کلیک هنک (HANK) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید HANK

علاوه بر این، فرآیند مینت یا ضرب توکن لغو و تمام نقدینگی سوزانده شده است. این موضوع یک لایه امنیتی اضافه را ایجاد می‌کند که موجب تقویت اعتماد معامله‌گران می‌شود.

نقشه راه این پروژه به واسطه میم‌کوین بودن آن از درون‌مایه طنز برخوردار است و بر ایجاد جامعه‌ای پرقدرت تمرکز دارد. در این نقشه راه، مرحله اول «تبلیغات»، مرحله دوم «انجام جادو» و مرحله سوم «زندگی رویایی» نام‌گذاری شده است.

در این میان، میم‌کوین هنک تا کنون قراردادهای همکاری‌ مختلفی را ثبت و در تعدادی از صرافی‌ها فهرست شده است. از جمله شرکت‌های همکاری‌کننده با این پروژه می‌توان به مکسی (MEXC)، بیت‌مارت (BitMart)، سول‌اسکن (Solscan)، ریدیوم (Raydium)، دکس‌لب (Dexlab)، ژوپیتر (Jupiter) و دکس‌اسکرینر (DEX Screener)، اشاره کرد.

از طرفی، موجودی در گردش ۱ میلیارد توکنی این میم‌کوین در مقایسه با بسیاری از پروژه‌های مشابه، بسیار کمتر است که می‌تواند موجب کمیابی توکن‌ها و در نتیجه، افزایش قیمت آنها شود.

از نظر تکنیکال نیز، قیمت هنک در حال ایجاد کف‌ها و سقف‌های بالاتر است که مشخصه روند‌های صعودی است. رشد سفارش‌های خرید در کنار این الگو به پتانسیل بالای هنک برای ادامه صعود اشاره دارد.

از طرفی، گسترش روزافزون دسترسی کاربران به این توکن به واسطه لیست شدن آن در صرافی‌های بیشتر، موجب افزایش خوش‌بینی تحلیلگران شده است.

در حال حاضر، پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت هنک (نسبت به سطوح فعلی) و رسیدن آن به محدوده ۰.۰۰۳۴۳۹ دلار تا ماه آینده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments