پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۲ خرداد ۱۴۰۳)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۴۶۹ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۲۲ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۲.۵۵ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۷ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۳.۵۳ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۵۵۳ دلار معامله می‌شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Akash Network امروز با رشد قیمتی ۱۱.۵۷ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Akash Network، نام رمزارزهای گنوسیس (GNO) با ۸.۳۷ درصد افزایش قیمت و اینجکتیو (INJ) با ۴.۶۶ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال نات کوین (NOT) با ۱۸.۵۸ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Notcoin نیز، ارز دیجیتال ورم هول (W) با ۱۴.۷۵ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال جاسمی کوین (JASMY)، با ۱۱.۰۶ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments