پرواز قیمت BCCOIN در بازار؛ بلک‌کاردکوین از کارت‌ اعتباری رمزارزی خود رونمایی کرد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال بلک‌کاردکوین (BCCOIN) طی ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۷ درصد افزایش به ۱۲.۹۲ دلار رسیده و ارزش بازار آن در حال حاضر ۵۶.۱ میلیون دلار است.
پرواز قیمت BCCOIN در بازار؛ بلک‌کاردکوین از کارت‌ اعتباری رمزارزی خود رونمایی کرد!بر اساس گزارش‌های منتشرشده، این پروژه در آخرین پیشرفت خود، کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال خود به نام بلک‌کارت را معرفی کرده که به گفته تیم توسعه‌دهنده، در عصر جدید حوزه امور مالی بسیار کاربردی خواهد بود و آزادی مالی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. این کارت که با پشتیبانی از توکن BCCOIN کار می‌کند، در هر تراکنش ۱۳ درصد از مبلغ تراکنش را به کارت مبدا بازمی‌گرداند (Cashback- نوعی تخفیف دادن به مشتری) که بالاترین رقم در میان کارت‌های اعتباری موجود محسوب می‌شود.

Ramzarzخرید سریع BCCOIN!
با یک کلیک بلک کارد کوین (BCCOIN) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید BCCOIN

از دیگر ویژگی‌های این کارت جدید می‌توان به امنیت بالا و بدون کارمزد بودن آن اشاره کرد. همچنین، توکن‌های موجود در این کارت‌ها در سراسر جهان قابل خرج کردن هستند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌مارکت‌کپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments