شعبه‌ای اختصاصی برای رسیدگی ویژه به دعاوی ارز دیجیتال تشکیل می‌شود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در راستای گسترش روزافزون کاربرد ارزهای دیجیتال و افزایش پرونده‌های مرتبط با این حوزه، معاون خدمات الکترونیک قضایی در نامه‌ای به دادگستری‌های سراسر کشور، از اختصاص شعبه‌ای مجزا برای رسیدگی به دعاوی ارز دیجیتال خبر داد.
بر اساس این نامه که در ۸ خرداد ۱۴۰۳ ابلاغ شده، شعبه ۱۱۶۲ دادگاه کیفری ۲ تهران به طور اختصاصی به رسیدگی به دعاوی مربوط به ارزهای دیجیتال اختصاص یافته است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این اقدام با هدف تسهیل و سرعت بخشیدن در روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به ارزهای دیجیتال و تمرکز تخصصی قضات بر این حوزه انجام شده است.
متن این بخشنامه به شرح زیر است:
«معاونین و سرپرستان محترم فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری‌های سراسر کشور
با سلام و احترام
به پیوست تصویر نامه شماره ۱۹/۱۹۸/۹۰۰۱ مورخ ۰۵/۰۲/۱۴۰۳، سرپرست محترم معاونت فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان تهران مبنی بر اختصاص شعبه ۱۱۶۲ دادگاه کیفری دو تهران مستقر در مجتمع قضایی قدس جهت رسیدگی به پرونده‌های مربوط ارزهای دیجیتال (رمز ارز) ارسال می‌گردد؛
لذا شایسته است دستور فرمایید؛ مراتب به کلیه دفاتر خدمات الکترونیک قضایی آن استان اطلاع رسانی گردد.»
شعبه‌ای اختصاصی برای رسیدگی ویژه به دعاوی ارز دیجیتال تشکیل می‌شود!به این ترتیب، متقاضیان محترم می‌توانند برای پیگیری دعاوی مربوط به ارز دیجیتال به مجتمع قضایی قدس واقع در انتهای نیایش، جنت آباد شمالی، انتهای بلوار انصارالمهدی، روبروی دانشگاه سماء مراجعه نمایند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع وکلاپرس

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments