قیمت لحظه ای Komodo + نمودار قیمت 🖥️ آذر ۱۴۰۱

Komodo
KMD
$ 0.193227
6,920 تومان
ارزش کل بازار
$ 26,063,542
حجم معاملات 24 ساعته
$ 647,291
عرضه در گردش
134,885,568 KMD
عرضه کل
200,000,000 KMD
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تغییرات قیمت

تغییرات 1 ساعته

0.1 %

تغییرات 1 روزه

1.2 %

تغییرات 7 روزه

6.7 %

تغییرات 30 روزه

-23.7 %

تغییرات 1 ساله

-73.9 %

بالاترین قیمت تاریخ15.410 $
پایین ترین قیمت تاریخ0 $
سقف قیمت 1 روزه0.19 $
کف قیمت 1 روزه0.19 $
سهم از کل بازار 0 %

نمودار قیمت Komodo

  • بازه زمانی
  • یک ساعته
  • روزانه
  • هفتگی
  • ماهانه
  • سالانه
  • از ابتدا
  • نوع نمودار
  • نمودار خطی
  • نمودار شمعی

کیف پول های Komodo

کیف پول
اتمیک

درباره Komodo

ارز دیجیتال کومودو (Komodo) یک رمزارز غیرمتمرکز و مبتنی بر یک مدل بلاکچین متن باز است که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی راه‌اندازی شد. این پلتفرم از زی کش (Zcash) فورک شده است؛ ارز دیجیتالی که امکان انجام تراکنش‌های ناشناس را برای کاربران فراهم می‌کند.
ارز دیجیتال کومودو با توجه به الگوریتم خود، امکان انجام تراکنش‌های قابل تعویض، بسیار ایمن و ناشناس را برای کاربران فراهم می‌کند. برای این منظور، کومودو از مدل اجماع اثبات کار با تأخیر (dPoW) استفاده می‌نماید.
بسیاری پلتفرم کومودو را ترکیب موفقیت‌آمیز سه الگوریتم می‌دانند: زی کش، اثبات کار با تأخیر و سوپرنت (SuperNET).
توکن کومودو که با نماد KMD شناخته می‌شود، ارز دیجیتال اختصاصی شبکه کومودو است و به دلیل الگوریتم اجماع اثبات کار با تأخیر، بخش جدایی‌ناپذیر این شبکه به شمار می‌رود.
توکن KMD قابل استخراج است و همانند زی کش (ZEC)، با استفاده از الگوریتم Equihash استخراج می‌شود. در حال حاضر، حدود ۱۲۵ میلیون واحد (۶۳ درصد) از توکن‌های KMD در گردش هستند و پیش‌بینی می‌شود که توکن‌های باقی‌مانده تا سال ۲۰۳۰ استخراج شوند.
عرضه اولیه (ICO) ارز دیجیتال کومودو از ۱۵ اکتبر تا ۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۶ انجام شد و طی آن، توسعه‌دهندگان موفق به جمع‌آوری ۲،۶۳۹ واحد بیت کوین (در آن زمان، به ارزش تقریبی ۲ میلیون دلار) از طریق فروش توکن‌های خود شدند. در زمان عرضه اولیه، هر واحد KMD با قیمت ۰٫۳۷۶ دلار معامله می‌شد.
این ارز دیجیتال در ماه‌های اولیه خود با استقبال زیادی روبه‌رو شد و یک روند صعودی به خود گرفت. در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۷، کومودو موفق شد بالاترین قیمت تاریخی خود را در ۱۱٫۶۱ دلار به ثبت برساند. پس از آن، قیمت توکن KMD وارد یک چرخه پرنوسان و نزولی شد، تا اینکه در نوامبر سال ۲۰۱۸، قیمت کومودو به حدود ۰٫۵ دلار رسید.
در فوریه سال ۲۰۲۱ و همزمان با آغاز رالی صعودی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال کومودو نیز وارد یک چرخه صعودی شد و در ۹ آوریل، قیمت Komodo به حدود ۴٫۴۶ دلار رسید.


دیدگاه خود را ثبت کنید

1587 Comments
Inline Feedbacks
View all comments