روشی سریع برای پرداخت پاداش بازی‌ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طی سال‌های گذشته، دنیای بازی‌های الکترونیکی پیشرفت به‌سزایی داشته است و اکنون بازیکنان حرفه‌ای در سراسر جهان قادر به کسب درآمد از حرفه‌ خود می‌باشند.

به گزارش سایت کریپتونیوز، در نسل جدید بازی‌ها که برای کسب پاداش انجام می‌شود (P2E) هرکسی که به اینترنت متصل و از سخت افزار مناسب (تلفن هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر) برخوردار باشد این امکان را دارد که با بازی کردن و کسب موفقیت در بازی مورد علاقه‌اش ارز دیجیتال بدست آورد.

در این میان تعدادی از بازی‌ها توکن‌های بومی خود را به عنوان پاداش برای فروش NFTهای کسب شده یا موفقیت در مراحل بازی به بازیکنان خود پرداخت می‌کنند ولی بازی‌هایی که با بیت کوین پاداش می‌دهند کم نیستند و لایتنینگ با سرعت بسیار بالا و کارمزد تراکنش ناچیز روشی قابل دسترس و مناسب برای برداشت ساتوشی‌ از این بازی‌ها می‌باشد.

در حالی که صنعت بازی‌های کریپتو بیشتر بر روی شبکه اتریوم فعالیت می‌کنند و نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده، این شبکه کارمزد تراکنش بسیار بالایی دارد و همه‌ بازیکنان توان پرداخت آن را ندارند که این امر باعث استقبال بیش از پیش بازیکنان و شرکت‌های بازی‌سازی از شبکه لایتنینگ بیت کوین شده است.
از جمله شرکت‌هایی که از لایتنینگ برای پرداخت استفاده می‌کنند می‌توان THNDR Games با بازی‌های Turbo 84 ,THNDR Bay و Bitcoin Bounce و شرکت Satoshi’s Games با بازی LightNite نام برد.

Zebedee نیز یک کیف پول ارز دیجیتال است که برای کسب بیت کوین و استفاده آن در دیگر بازی‌ها و توسعه دنیای بازی‌های مجازی جامعه ساخته شده است که هدف اصلی خود را بازی‌های بیت کوینی قرار داده است و با محصول هیجان انگیز خود (Zebedee Infuse) به بازیکنان‌ کانتراستریک CS:GO اجازه می‌دهد بیت کوین کسب نمایند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments