بازار توکن‌های NFT کساد شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از افزایش فروش توکن‌های غیرمثلی(NFT) در ماه آگوست، فروش NFT در اولین هفته سپتامبر افتضاح بود. آمارها نشان می‌دهد که تعداد فروش این توکن‌ها در اواسط ماه آگوست 193893 فروش بوده است اما در 10 سپتامبر 86٪ کاهش یافته و به 27,053 فروش رسیده است. معیارهای بررسی شده در بازار نشان می‌دهد که حجم بازار در چهار روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

حجم فروش و ترید NFT کاهش یافت

تا‌کنون، ماه سپتامبر ماه خوبی برای NFTها و فروش در فضای ارزهای دیجیتال نبوده است. ماه گذشته، بازارهای توکن‌های NFT رکورد فروش را زد و تعداد زیادی NFT با قیمت بالای دلاری فروخته شد.NFT Market Drop More Than 50%

طبق تاریخچه بازار nonfungible.com، در 16 آگوست 193,693 فروش تسویه شد ولی پس از آن این تعداد 62 درصد کاهش یافت و به 73،154 فروش در 22 آگوست رسید.

حجم دارایی‌ها در بازار Opensea بیش از 50٪ کاهش یافت

معیارهای Dappradar.com نشان می‌دهد که محبوب‌ترین بازار NFT ،Opensea‌، از نظر حجم در طول هفت روز گذشته 52.47 درصد دارایی خود را از دست داده است. با این حال Opensea در هفته گذشته 639.6 میلیون دلار فروش داشته است اما حدود 6 درصد از معامله‌گران NFT را از دست داده است.NFT Market Drop More Than 50%

در حالی مجموعه‌های NFT این هفته دچار مشکل شدند که ماه گذشته بسیاری از مجموعه‌های برتر NFT فروش قابل توجهی را تجربه کردند. آمار هفت روزه Dappradar نشان می‌دهد حجم خرید و فروش Axie Infinity با 0.85 درصد کاهش به 147 میلیون دلار رسیده است.

حجم NFT از مجموعه Loot (for Adventurers) طی هفت روز گذشته بیش از 80 درصد کاهش یافت. Bored Ape Yacht Club (BAYC) در هفته گذشته 46 درصد کاهش یافت و حجم Cryptopunks نیز 61 درصد کاهش یافت.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments