مایکرواستراتژی ۵۰۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین می‌خرد!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، قصد دارد با فروش ۵۰۰ میلیون دلار اوراق قرضه دیگر، بیت کوین‌های (BTC) بیشتری خریداری کند.

اگرچه شرکت مایکرواستراتژی در حال حاضر بیش از ۲ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است، اما به نظر می‌رسد این غول هوش تجاری قصد ندارد خرید این ارز دیجیتال را متوقف کند.

به گفته مایکرواستراتژی، این شرکت قصد دارد با توجه به شرایط بازار و سایر عوامل، مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار دیگر اوراق قرضه امن را که تاریخ سررسید آنها سال ۲۰۲۸ میلادی است، به خریداران سازمانی واجد شرایط فروخته و درآمد به دست آمده از این طریق را به خرید بیت کوین‌های بیشتر اختصاص دهد. این اوراق قرضه به طور کامل و بدون شرط توسط شرکت مایکرواستراتژی تضمین شده‌اند.

از زمان اولین خرید بیت کوین توسط مایکرواستراتژی به ارزش صدها میلیون دلار در آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی تاکنون، فعالیت و مشارکت این شرکت در حوزه بیت کوین دو برابر شده است.

لازم به ذکر است که شرکت مایکرواستراتژی، اوایل سال جاری میلادی نیز یک میلیارد دلار سرمایه جذب کرد و آن را به خريد بیت کوین اختصاص داد.

به این ترتیب، مایکرواستراتژی با سرمایه‌گذاری ۲٫۲۵۰ میلیارد دلاری خود در بیت کوین، در حال حاضر ۹۲،۰۷۹ واحد BTC با قیمت میانگین ۲۴،۴۵۰ دلار در اختیار دارد.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments