شرکت Grayscale یک صندوق دیفای شامل یونی سواپ، آوه و کامپوند راه‌اندازی کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Grayscale Investments، بزرگترین متصدی دارایی ارز دیجیتال در جهان، محصول جدیدی را که فقط متمرکز بر پروژه‌های دیفای است، راه‌اندازی کرده است.

Grayscale از انتشار آخرین محصول خود به نام صندوق مالی غیرمتمرکز (DeFi) خبر داد. اصلی‌ترین توکن‌های ارائه شده در این صندوق یونی سواپ (UNI) ، آوه  (AAVE) و کامپوند (COMP) خواهد بود.

Grayscale که در سال 2013 راه‌اندازی شد، با نزدیک به 30 میلیارد دلار AUM، هم‌اکنون به بزرگترین متصدی دارایی‌های دیجیتال در جهان تبدیل شده است. در حالی که محصول شاخص آن کارایی شبکه بیت کوین را ردیابی می‌کند، این شرکت بودجه بیشتری را برای ارزهای دیجیتال مختلف راه‌اندازی کرده است.

این شرکت در 19 جولای اعلام کرد، در آخرین پروژه خود روی ارزهای دیجیتال مرتبط با سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (دیفای)، تمرکز کرده است.

از اول جولای، صندوق دیفایGrayscale  شامل ده توکن بود. تقریبا نیمی از صندوق شامل یونی سواپ بود.

وزن توکن یونی سواپ 49.95% و توکن بعدی آوه است که 10.25% از این صندوق را تشکیل داده است. رتبه سوم درمیان توکن‌ها متعلق به توکن کامپوند (COMP) است که 8.38% از وزن توکن‌های صندوق را دارد. در رتبه‌های بعدی به ترتیب Curve، MakerDAO، SushiSwap، Synthetix، Yearn Finance، UMA Protocol و Bancor Network Token (BNT) قرار دارد.

مدیر عامل شرکت Grayscale، مایکل سوننشین (Michael Sonnenshein)، گفت:

Grayscale همچنان بر ایجاد فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاران برای دستیابی به بخش‌های جدید و مهیج اکوسیستم ارزهای دیجیتال تمرکز دارد. ظهور پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (Defi) مثال‌های روشنی از تکنولوژی‌هایی است که می‌تواند آینده صنعت خدمات و سرویس‌های مالی را تغییر دهد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments