معاملات آتی بیت کوین در بورس نیویورک آغاز می‌شود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیر دارایی مؤسسه Grayscale اعلام کرد زمانی که کمیسیون بورس‌ و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با ETF های آتی بیت‌کوین که به‌تازگی تأیید شده «سازگار» شود، GBTC Trust را به صندوق قابل مبادله (ETF) تبدیل می‌کند.

جنیفر روزنتال، مدیر ارتباطات Grayscale، در یکی از توییت‌های خود در روز دوشنبه گفت که مدیر دارایی زمانی اقدام به ارائه ETF می‌کند که «SEC به طور رسمی شرایط تسهیل مورد نیاز خود را در بازار بیت‌کوین نشان دهد.» این پیشنهاد، دارایی بیت‌کوین مدیر Grayscale Bitcoin Trust را که برای اولین بار در سال 2013 تعیین شده بود، به ETF تبدیل می‌کند.

Rosenthal گفت:

هنگامی که شواهد رسمی و قابل تأییدی مبنی بر تسهیل SEC با زیرساخت بیت‌کوین وجود دارد، NYSE Arca سندی به نام 19b-4 برای تبدیل GBTC $ به ETF ارائه می‌دهد.

این اعلامیه پس از اعلام ProShares مبنی بر آغاز انجام معاملات آتی بیت‌کوین ETF در بورس اوراق بهادار نیویورک با تیکت BITO از 19 اکتبر آغاز می‌شود. اسناد SEC نشان می‌دهند که تنظیم کننده هم درخواست ثبت سهام Valkyrie’s Bitcoin Strategy ETF را در Nasdaq پذیرفته است و ممکن است در آینده نزدیک سایر موارد را نیز بپذیرد. (SEC در حال حاضر چندین برنامه رمزنگاری ETF تحت بررسی دارد.)

Grayscale بیان کرده است که 3 رمزارز جدید Grayscale Zcash Trust ،Grayscale Stellar Lumens Trust و Grayscale Horizen Trust به ترتیب در بهترین بازار OTCQX با نمادهای ZCSH ،GXLM و HZEN قرار گرفته‌اند. با توجه‌ به آنچه که Grayscale اعلام کرده است، این سه مورد مشمول شرایط ثبت و افشای SEC نمی‌شوند؛ یعنی سرمایه‌گذاران بدون نیاز به سرمایه‌گذاری مستقیم می‌توانند از مزایای این سه توکن بهره‌مند شوند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments