فایل کوین (FIL) به فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار پیوست! - رمزارز نیوز

فایل کوین (FIL) به فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار پیوست!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) پس از جهش ۴۰ درصدی خود در ۲۴ ساعت گذشته، به فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان از لحاظ ارزش بازار پیوست. این ارز دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار ۱۳٫۶۹۱ میلیارد دلاری خود، در جایگاه نهم فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد.

فایل کوین (Filecoin)، یک سیستم ذخیره‌سازی غیرمتمرکز است که هدف خود را «ذخیره مهم‌ترین اطلاعات بشریت» عنوان می‌کند. طبق گزارش‌ها، برخی از مشهورترین پروژه‌ها مانند ویکی پدیا (Wikipedia) و پروژه گوتنبرگ (Project Gutenberg)، از شبکه فایل کوین برای ذخیره داده‌های خود استفاده می‌کنند.

بر اساس آخرین داده‌های منتشر شده توسط وب‌سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، فایل کوین با رشد چشمگیر خود موفق شده است ارزهای دیجیتال بزرگی همچون لایت‌ کوین (LTC)، چین لینک (LINK)، تتا (THETA) و بیت کوین کش (BCH) را پشت سر بگذارد.

در زمان انتشار این خبر، فایل کوین با قیمت ۲۱۶ دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در ۷ روز گذشته، بیش از ۱۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

نمودار کندل ۴ ساعته قیمت فایل کوین (FIL).
نمودار کندل ۴ ساعته قیمت فایل کوین (FIL).

رشد قابل توجه فایل کوین پس از آن آغاز شد که شرکت مدیریت سرمایه گری‌اسکیل (Grayscale)، در تاریخ ۱۷ مارس از راه‌اندازی صندوق‌های سرمایه‌گذاری جدید برای ۵ ارز دیجیتال، از جمله فایل کوین، بیسیک اتنشن توکن (BAT)، چین لینک، دسنترالند (MANA) و لایو پیر (LPT) خبر داد. در آن زمان، فایل کوین با قیمت ۶۰ دلار معامله می‌شد. از آن زمان تا کنون، این ارز دیجیتال بیش از ۲۵۰ درصد رشد داشته است.

فایل کوین، تنها ارز دیجیتالی نیست که در چند روز گذشته جهش قابل توجهی را تجربه کرده است. اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال برتر جهان از لحاظ ارزش بازار، در ۷ روز گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و در حال حاضر با قیمت ۱،۹۲۰ دلار معامله می‌شود. بایننس کوین (BNB)، پولکادات (DOT)، یونی سواپ (UNI) و ریپل (XRP) نیز در چند روز گذشته عملکرد قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.

بررسی اجمالی بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments