عکس بهنوش طباطبایی ۳۲۰۰ دلار فروش رفت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از طرفداران بهنوش طباطبایی، با تبدیل یکی از تصاویر وی به NFT، اثر خود را در OpenSea به فروش رساند. این اثر که در شبکه Polygon ایجاد شده است با قیمت یک اتر یعنی حدود 3200 دلار به فروش رفته است. این تصویر مجموعه‌ای از تصاویر این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون است.

بهنوش طباطبایی در واکنش به این خبر گفت:

یک سلفی، سر از کجاها که در نمیاره!

Behnoosh Tabatabai NFT

پیش از این افراد سرشناس متعددی در دنیا صاحب NFT اختصاصی خود شده‌اند.

همسر ایلان ماسک یعنی گرایمز خواننده مشهور کانادایی، لیندزی لوهان از جمله این افراد هستند. بسیاری دیگر از سلبریتی‌های جهان نیز از حامیان این توکن‌ها به شمار می‌روند.

طباطبایی در رزومه کاری خود، نقش‌های بسیار مهم و تاثیرگذاری را ایفا کرده است. از مهمترین آثار سینمایی وی می‌توان به رد خون، غلامرضا تختی، سیانور، مصائب یک دوشیزه، آزادراه و کلاغ پر اشاره کرد.

بهنوش طباطبایی در مجموعه‌های تلویزیونی نیز به ایفای نقش پرداخته است. مختارنامه، مسافری از هند، میکائیل، چاردیواری، از یاد رفته و پیله‌های پرواز از جمله آثاری است که وی در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

خب دیگه از امروز روزانه بالغ بر ۱۰۰ هزار ایرانی در اوپنسی اکانت باز میکنن و از گوگل و اینور اونور عکس برمیدارن و میزارن اونجا برای فروش که مطابق با علاقه همیشگی ایرانیا یعنی یک شبه میلیاردر شدن یک پولی به جیب بزنن :))