ابراز علاقه نهنگ‌های اتریوم به توکن BONE شیبا!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم Whale Stats، بون (BONE) به پراستفاده‌ترین قرارداد هوشمند در میان ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شده است. این اتفاق می‌تواند به دلیل افزایش ناگهانی ارزش این توکن در هفته گذشته باشد.
بون، یکی از سه توکن اصلی و بومی در اکوسیستم شیبا اینو است. عرضه کل این توکن نیز برابر با ۲۵۰ میلیون تعیین شده است. در حال حاضر، تنها ۲۳۰ میلیون توکن بون منتشر می‌شود؛ چراکه جامعه شیبا تصمیم گرفته که ۲۰ میلیون توکن باقی‌مانده را برای اعتبارسنج‌های شیباریوم ذخیره کند.
بون در حال حاضر با قیمت ۱٫۴۷ دلار معامله می‌شود. این قیمت در هفته گذشته، حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت احتمالا به دلیل لیست شدن این توکن در صرافی‌های مختلف ازجمله صرافی MEXC، BlueBit، FCF Pay و Switchere است.
پیش‌بینی می‌شود پلتفرم‌های دیگری نیز با افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال، آن را به فهرست خود اضافه کنند.
در این‌ بین، ارزش شیبا اینو به روند کاهشی خود ادامه می‌دهد. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته، ۳٫۸۵ درصد کاهش یافته است. با این‌ وجود، شیبا اینو همچنان بعد از اتریوم، دومین دارایی بزرگ در کیف پول‌ نهنگ‌های اتریوم بوده و علی‌رغم رکود فعلی، تعداد هولدرهای آن به‌طور پیوسته در حال افزایش است.
بر اساس گزارش‌ها تعداد کیف پول‌های حاوی شیبا اینو در ماه سپتامبر، ۱۰۰ هزار عدد و در هفت روز گذشته، ۳۵،۳۰۲ عدد افزایش یافته است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع بی‌این کریپتو
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments