افزایش پذیرش پرداخت‌های رمزارزی در میان فریلنسرها!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، غول خدمات پرداخت استرایپ (Stripe)، پرداخت در قالب استیبل کوین یواس‌دی کوین (USDC) – صادرشده توسط شرکت سیرکل (Circle) – را برای فریلنسرها فعال کرده است. در همین راستا، جرمی آلیر (Jeremy Allaire)، یکی از بنیانگذاران سیرکل نیز ادعا می‌کند که یواس‌دی کوین، ابزاری فراگیر برای ارسال پول به مردم در سراسر جهان است.
فریلنسرهایی که در کشورهایی با خدمات بانکداری محدود زندگی می‌کنند، احتمالاً برای دریافت دستمزد کار خود با مشکل مواجه هستند. از این رو، پشتیبانی از USDC توسط استرایپ می‌تواند یک برگ برنده برای چنین افرادی باشد؛ زیرا از این طریق، آنها دیگر محدود به گزینه‌های پرداخت سنتی نخواهند بود.
تیم استرایپ تخمین می‌زند که تقریباً ۴٫۴ میلیارد نفر در حال حاضر به طور بالقوه قادر به دریافت دستمزد خود در قالب توکن USDC هستند.
استرایپ در سال ۲۰۱۵ پشتیبانی از بیت کوین را فعال کرد و به اولین شرکت پرداخت بزرگ تبدیل شد که این کار را انجام داد. با این حال، این شرکت این گزینه را در سال ۲۰۱۸ حذف کرد. پس از روند صعودی سال ۲۰۲۱ و افزایش پدیرش رمزارزها، استرایپ تصمیم گرفت تا نگاهی دیگر به ارزهای دیجیتال بیندازد. طبق گزارش‌ها، این شرکت اکنون به کسب‌وکارهای مختلف ارزهای دیجیتال، مانند صرافی‌ها و ارائه‌دهندگان کیف پول، اجازه می‌دهد تا از زیرساخت پرداخت آن استفاده کنند.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!

دریافت جایزه
منبع یو تودی
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

امروز USDCOINدارای پشتوانه ۲۰٪ سهام واگذارشده به بیت کوین است و کاربر نهائی با ثبت و قبول مشارکت و ایجاد روزنه امید برای کارگران تلاش می کند در قدم اول به خود و در قدم دوم به جامعه خدمت کند با امید به انکه با حمایت بازرسان بتوانیم از اقدامات بد تجارت کنندگان پیشگیری کنیم و توسعه دهندگان از تبلیغات دروغ اجتناب کنند تا بتوانند اعتماد کاربران را جلب کنند این تنها روش موفقیت خواهد بود بدون کاربران ما هیچ نقشی نداریم.