بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته کدامند؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط وبسایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، رمزارزهای متاورس پِی (MetaversePay با نماد اختصاری MVP) و توییت تو ایرن (Tweet To Earn با نماد اختصاری TTE)، به ترتیب پرسودترین و ضررده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.
متاورس پِی، توکنی است که شما می‌توانید در دنیای مجازی متالند (Metaland) خرید کنید. به گفته تیم توسعه‌دهنده متالند، همانند سایر پلتفرم‌های متاورسی، امکان خرید و فروش قطعات زمین و آواتارها در این دنیای مجازی و تبدیل این دارایی‌ها به توکن MVP برای کاربران وجود دارد.
بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت توکن MVP در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد داشته است. در حال حاضر، تنها نسخه نمایشی متالند منتشر شده و انتظار می‌رود نسخه کامل آن هم خیلی زود در دسترس قرار بگیرد.
در مقابل، توکن توییت تو ایرن با از دست دادن بیش از ۹۷ درصد از ارزش خود در ۲۴ ساعت گذشته، ضررده‌ترین ارز دیجیتال بوده است. توییت تو ایرن، یک پروتکل دیفای است که با هدف ترکیب دو صنعت بزرگ ایجاد شده است: تبلیغات و بلاکچین. در این پروتکل، کاربران می‌توانند از ایجاد یک توییت درآمد کسب کنند. که البته به نظر می‌رسد این پروژه در دستیابی به اهداف خود، موفق نبوده است!

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!

دریافت جایزه
منبع کوین مارکت کپ
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

در حال حاضر خرید برای هولد مناسب نیست احتمال ایجاد کف های پایین تر وجود داره