سولانا، منجی ترا (لونا) می‌شود!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سولانا ونچرز (Solana Ventures)، یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای گیم‌فای (ترکیب گیمینگ و دیفای) و دیفای در کره جنوبی ایجاد می‌کند. این سرمایه‌گذاری جدید جهت حمایت از رشد پروژه‌های NFT، بازی و دیفای در سولانا و کمک به ادامه حیات برخی از پروژه‌های مبتنی بر ترا در پی فروپاشی آن اکوسیستم در ماه گذشته، در نظر گرفته شده است.
بنیاد سولانا بر این باور است که توسعه‌دهندگان ترا نباید در قبال آن‌چه که در این شبکه بلاکچینی رخ داده است، مسئول شناخته شوند. جانی بی لی، مدیر کل بازی‌های موسسه سولانا، می‌گوید:

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!

دریافت جایزه

توسعه‌دهندگان واقعاً هیچ اشتباهی انجام نداده‌اند و اکنون بدون حمایت و کمک رها شده‌اند.

صندوق جدید همچنین به تقویت هدف سولانا یعنی تبدیل شدن به یک بلاکچین ایده‌آل برای بازی کمک می‌کند. سولانا ونچرز، نوامبر گذشته نیز سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری مشابهی را در حوزه بازی‌ها و با همکاری صرافی کریپتو FTX و Lightspeed Ventures راه‌اندازی کرده بود.
انتظار می‌رود کره جنوبی در این دهه به کانون توسعه NFT و متاورس تبدیل شود. دولت این کشور متعهد شده که ۱۸۷ میلیون دلار برای ساخت اکوسیستم متاورس خود اختصاص دهد. این پروژه متاورسی عمدتاً بر رشد محتوای دیجیتال و شرکت‌های دیجیتال در داخل کشور تمرکز خواهد کرد.

منبع کوین تلگراف
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

پروژه لونا از روز اول با هدف کلاهبرداری وارد بازار شد

اگر لونا را بدین شکل شروع کرد و بدین شکل به خاک سیاه نشست را معیار قرار بدیم؛ جامعه رمز ارز محبوبیت خود را از دست خواهد داد و مردم اطمینان نمیکنند. لذا بایستی تمامی مدیرعامل ارزهای دیجیتال برای این فاجعه تدابیری بیندیشند. اگر قرار است پول فیات کنار زده شود و ارز دیجیتال جایگزین، فاجعه لونا جامعه علاقمند را ناامید کرد.