با شیبا، بلیط هواپیما و هتل خود را رزرو کنید!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

وب‌سایت غیرمتمرکز رزرو بلیط و هتل XcelTrip به‌تازگی اعلام کرده است که میم کوین محبوب Shiba Inu را به ارزهای دیجیتال مورد قبول خود اضافه خواهد کرد. XcelTrip با مکانیسم غیرمتمرکز خود واسطه‌ها را از فرآیند برنامه‌ریزی برای سفر و رزرو بلیط حذف می‌کند.
به‌ این‌ ترتیب، دارندگان این ارز دیجیتال می‌توانند با استفاده از توکن‌هایشان از خدمات بیش از ۲٫۳ میلیون هتل و ۴۵۰ شرکت هواپیمایی واقع در ۷۰ کشور دنیا استفاده کنند.
شرکت XcelTrip با پذیرش شیبا به‌عنوان یک روش پرداخت به رده شرکت‌ها و برندهای تراز اولی مانند Gucci و Tag Heuer پیوسته است.
شیبا، نهمین ارز دیجیتالی است که در XcelTrip پذیرفته می‌شود. پیش‌ از این، این شرکت، پرداخت با استفاده از بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، لایت کوین، بیت کوین کش، XLD، XDC و XLB را فراهم کرده بود.
پیش‌بینی می‌شود که در روزها و ماه‌های آینده، شرکت‌های بیشتری استفاده از خدمات و محصولات خود را با پرداخت شیبا میسر کنند. شرکت‌های Lavu ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در رستوران‌های جهان و Verifone یک شرکت جهانی فین‌تک نیز با همکاری با یکدیگر، امکان پرداخت با استفاده از شیبا در بیش از ۶۵ کشور دنیا را فراهم کرده‌اند.
تولیدکننده معروف نوشابه‌های انرژی‌زا (Redbull) نیز به‌تازگی به علاقه خود درباره همکاری با شیبا اشاره کرده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!

دریافت جایزه
منبع کوین کورا
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments