چرا شغلم را به خاطر کاردانو رها کردم؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یک مهندس فناوری اطلاعات توضیح داد که چرا شغل راحت و مطمئن خود را در Capital One برای کمک به ساخت کاردانو ترک کرد.
Papagoogse که خود را در توییتر با عنوان مهندس نرم افزار پلتفرم‌های مالی و ابری توصیف می‌کند، طبق بیوگرافی توییتر، او در حال حاضر مدیر ارشد فناوری kora labs است.
Kora Labs یک شرکت توسعه نرم افزار پیشرفته است که محصولات و پروتکل های وب3 قوی و انعطاف پذیر را بر روی بلاکچین کاردانو ایجاد می‌کند.
دیروز، او در یک تاپیک توییتری توضیح داد که چرا ترجیح داده است شغل خود در سیستم‌های مالی سنتی را در زمانی که به نظر می رسد بدترین زمان برای ایجاد چنین تغییری است؛ ترک کند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

او گفت:

من نزدیک به سه دهه است که یک مهندس سیستم و پلتفرم هستم. من جز گروه مهندسین پیشرو در گسترش Web1 (اینترنت ابتدایی) و Web2 (تلفن‌های هوشمند/شبکه‌های اجتماعی) بوده‌ام.
من می‌توانم به وضوح ظهور وب 3 و بلاکچین را در تغییر چشم انداز مالی ببینم. دنیای کریپتوهای نوپا غرق از نهنگ‌ها، سوددهی‌های مسخره و فناوری‌های ضعیف است. اما در این میان، فناوری‌های با ارزشی وجود دارند که کاردانو یکی از آنهاست.
من معتقدم Web3 و DeFi توسط بسیاری از فناوری‌های مختلف بلاکچین پشتیبانی می‌شوند و کاردانو موفق‌ترین آنها خواهد بود.

منبع کوین تلگراف
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

همشون آشغال هستن کلاه برداری همش سربه ریزش مثل لونا به بدبخت کردخیلیهاروکسی هم جواب گونیست هردفعه هم یک تیم صرافی میادیک حرف مفت میزنه تحشم هیچ که هیچ

قبلا هم گفتم فقط بین رمز ارزها کاردانو را به عنوان بهترین سرمایه گذاری قبول دارم.بعده گذشت ۱۱ سال که در رمز ارزها مشغول کارم این رمز ارز پتانسیل بسیار بالایی در سرمایه گذاری دارد.