نصب ۸۰۰ دستگاه خودپرداز دیگر در آمریکا!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

علی‌رغم سقوط بزرگ اخیر بازار، پروژه‌های همگانی کردن استفاده از ارزهای دیجیتال متوقف نشده‌اند. در تازه‌ترین اقدام، فروشگاه Kwik Trip مستقر در ویسکانسین آمریکا قرار است با شرکت ارزهای دیجیتال تگزاسی، Coinsource، برای نصب ۸۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین، همکاری کند.
این کیوسک‌های بیت کوین کاربری آسانی دارند و قرار است به‌غیراز ویسکانسین در شهرهای مینه‌سوتا، ایلینوی و آیووا نیز نصب شوند.
با این‌ حال، شرکت تگزاسی، بابت خدمات خود، کارمزد سنگین ۱۱ درصدی دریافت می‌کند. امری که البته نزد دیگر شرکت‌های ارائه‌دهنده این خدمات نیز معمول است. با این‌ وجود، سهولت استفاده از این دستگاه‌ها و عدم نیاز به فرآیندهای KYC، آن‌ها را محبوب کرده است.
گفته می‌شود، پنهان ماندن هویت استفاده‌کننده از دستگاه و فراهم شدن زمینه پول‌شویی، یکی از جوانب منفی این دستگاه‌هاست.
شرکت Kwik Trip مالک برند Karuba نزدیک به ۶۰ سال است که در صنعت قهوه، آب‌معدنی، آبمیوه و محصولات مرتبط با ۸۰۰ شعبه در آمریکا فعال است.
در حالی‌ که دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در آمریکا روزبه‌روز بیشتر می‌شوند؛ نصب و استفاده از آن‌ها در اروپا به‌ کندی پیش می‌رود. حتی بریتانیا آن‌ها را به‌ طور کامل ممنوع کرده است. سال گذشته، والمارت بیش از ۲۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین را در آمریکا راه‌اندازی کرد. این دستگاه‌ها محدود به بیت کوین نیستند و به‌تازگی از شیبا و دوج کوین نیز پشتیبانی می‌کنند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام
منبع یوتودِی
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments